Hotel

Mám pro vás dobrou zprávu. Areál bude další sezonu 2020/2021 v provozu.

Vážení přátelé a návštěvníci areálu. Letošní lyžařská sezona skončila a s ní končí i moje působení v areálu. Děkuji vám všem za celá ta léta, kdy jste k nám jezdili a kdy jsem se o provoz areálu a o vás staral. Měl jsem a mám radost, jak jste si to u nás užívali a náš personál dělal maximum pro vaši spokojenost.   Ing. Radko Hartman.

Možnost odkoupení celého areálu s hotelem, apartmány a se spodním objektem, který je částečně zrekonstruovaný včetně techniky. Zde je možné zrekonstruovat min. 40 pokojů, velikou společenskou místnost a prostornou kuchyň. Ubytování pro školy apod. ( 100 lůžek ).

Z důvodu nařízení vlády je hotel uzavřen. Nabízíme Vám však možnost pronájmu apartmánů nebo chalupy ve Rzech.

Možnosti ubytování

Areál Hartman je součástí krásné přírody Orlických hor s horskými loukami, hlubokými lesy a potůčky schovanými v kapradí. Jsou zde lesní paseky s borůvčím a s brusinkami. Naleznete zde božský klid s minimem turistů, žulové balvany s lišejníky přímo u apartmánů. Ideální místo pro odpočinek z ruchu měst. Najdete tu místa, kde na svých toulkách nepotkáte živou duši. Meditace spojená s houbařením, běhání ve volné přírodě, cyklistika. V zimě potom výlety na běžkách, anebo se můžete prohánět na sjezdovkách přímo u apartmánů. Areál je mimo dohlednou civilizaci, ale přesto přijedete až k apartmánům a do vesničky Olešnice je to pět minut chůze. Olešnice v Orlických horách má mizivou kriminalitu, nebudete obtěžováni nepřizpůsobivými občany, opilci a hlukem civilizace. Orlické hory jsou zapomenutým rájem. Ubytováni budete ve výšce 650m n.m. Luxus, který jinde nenajdete. Na vrchu sjezdovky je budována 26m vysoká rozhledna, kde najdete fantastický výhled na Krkonoše, Hradecko a Orlické hory.

Nově vybudované apartmánové domky nabízí soukromí a skvělou polohu přímo u sjezdovky. V každém apartmánu je vybavená kuchyňka, koupelna, obývací pokoj, ložnice a terasa. WiFi připojení a vlastní parkoviště.

Pro ubytované hosty v apartmánech je k dispozici v budově Ski areálu (200 m od apartmánů) velká společenská místnost se sociálním zázemím a dětským koutkem (vyobrazení v sekci restaurace). Můžete využít pingpongového stolu, velkoplošné televize, venkovního ohniště, případně dalších her. Bezplatné zapůjčení grilu. Možnost zapůjčení horských kol.