Ceník chalupa

Pronajímáme pouze celou chalupu ceny jsou kalkulovány pro 20 osob. Nad daný počet je příplatek za 1 osobu 220 Kč/noc. Kapacita celé chalupy max. 29 osob. Ceny jsou bez energií.

Týdenní pobyt Celá chalupa pro 20 osob Celá chalupa nad 20 osob
červen - srpen 45 000 Kč 45 000 Kč + 220Kč x osoby nad 20 x počet nocí
1/2 prosinec - březen 35 000 Kč 35 000 Kč + 220 x osoby nad 20 x počet nocí
mimo sezónu 33 000 Kč 33 000 Kč + 220 x osoby nad 20 x počet nocí
Víkendový pobyt Celá chalupa sezona Celá chalupa mimo sezonu
dle sezon 21 000 Kč 21 000 Kč
 • Celkem 6 ložnic – 4x v 2 NP, 2x v 1 NP. 3 x společné sociálky, 2x infrasauna. Domácí mazlíček povolen se souhlasem majitele + příplatek 500,-/pobyt.
 • Kauce 3 000 -5000 Kč, která je odečtena z konečného vyúčtování (doplatek za dřevo, el. energie nad rámec, …)
 • Záloha 50%, storno do 2 měsíců bez poplatku, do 1 měsíce 50%.
 • Platba el. energie dle skutečné spotřeby. 10 kWh denně je v ceně pobytu.
 • Vybudovali jsme novou venkovní zastřešenou terasu a zprovoznili veliký objekt (80m2), kde je pingpong, posilovna, sauna, herna. V hlavní budově je vybudována společenská místnost s krbem + další kuchyně.
 • Doplatek případně celá částka bude uhrazeno na počátku pobytu včetně kauce.
 • V ceně není započítán závěrečný úklid. Objekt musí být předán v původním uklizeném stavu. V opačném případě bude z kauce strhnuto 1.000,- Kč.
 • Vratná kauce v létě 3.000,- Kč ( 5 000 Kč v zimě ), která je odečtena z konečného vyúčtování (doplatek za dřevo, energie, …).
 • Spotřebované dřevo u ohniště 700,- Kč / běžný metr.
 • Záloha 50%, storno do 2 měsíců bez poplatku, do 1 měsíce 50%.
 • Platba el. energie dle skutečné spotřeby – 5 Kč/kWh (10 kWh/den je v ceně). Plyn 70 Kč/m3.

Cena za ubytování na 3 až 4 noci lze dohodnout dle aktuálního počtu lid

dle aktuálního ceníku
1/2 chalupy Celá chalupa
Poptat

Možnosti ubytování

Areál Hartman je součástí krásné přírody Orlických hor s horskými loukami, hlubokými lesy a potůčky schovanými v kapradí. Jsou zde lesní paseky s borůvčím a s brusinkami. Naleznete zde božský klid s minimem turistů, žulové balvany s lišejníky přímo u apartmánů. Ideální místo pro odpočinek z ruchu měst. Najdete tu místa, kde na svých toulkách nepotkáte živou duši. Meditace spojená s houbařením, běhání ve volné přírodě, cyklistika. V zimě potom výlety na běžkách, anebo se můžete prohánět na sjezdovkách přímo u apartmánů. Areál je mimo dohlednou civilizaci, ale přesto přijedete až k apartmánům a do vesničky Olešnice je to pět minut chůze. Olešnice v Orlických horách má mizivou kriminalitu, nebudete obtěžováni nepřizpůsobivými občany, opilci a hlukem civilizace. Orlické hory jsou zapomenutým rájem. Ubytováni budete ve výšce 650m n.m. Luxus, který jinde nenajdete. Na vrchu sjezdovky je budována 26m vysoká rozhledna, kde najdete fantastický výhled na Krkonoše, Hradecko a Orlické hory.

Nově vybudované apartmánové domky nabízí soukromí a skvělou polohu přímo u sjezdovky. V každém apartmánu je vybavená kuchyňka, koupelna, obývací pokoj, ložnice a terasa. WiFi připojení a vlastní parkoviště.

Pro ubytované hosty v apartmánech je k dispozici v budově Ski areálu (200 m od apartmánů) velká společenská místnost se sociálním zázemím a dětským koutkem (vyobrazení v sekci restaurace). Můžete využít pingpongového stolu, velkoplošné televize, venkovního ohniště, případně dalších her. Bezplatné zapůjčení grilu. Možnost zapůjčení horských kol.