Apartmán ECO

Detaily apartmánu

 • 2kk, 50m2
 • max 5 ubytovaných osob
 • terasa 12m2

Pro zobrazení dostupnosti klikněte na souhrnný kalendář a vyberte Apartmán ECO:

Stravování

Apartmány mají vlastní vybavenou kuchyňku. Na náměstí 500 m od apartmánů je restaurace a hospoda u Anděla a hospoda Zámeček. Potraviny Kubík je vzdálen cca 900 m od objektu. V zimě je otevřena restaurace SKI Hartman.

Vybavení

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (mikrovlná trouba, indukční deska, digestoř, lednička) a rychlovarnou konvicí. Základní sada nádobí a příborů. Jídelní stůl, židle/křesílka.

Další informace

 • Sociální zařízení: Umyvadlo včetně bidetové baterie a skříňky, podsvícené zrcadlo, WC, bojler, sprchový kout s termostatickou baterií a sprchou, vysoušeč vlasů, skříňka s úklidovými prostředky, topný žebřík.
 • Vytápění: Převážně podlahové vytápění, topný žebřík v koupelně. Apartmán 1+kk navíc topení infra a imitace krbu.
 • Doprava, parkování: Parkování přímo u apartmánů. Příjezdová cesta v zimě udržována posypem. V případě extrémních sněhových podmínek možnost parkování ve Ski areálu Hartman, odvoz zavazadel k apartmánu zajistíme zdarma.
 • Lokalita: Klidná a bezpečná lokalita na okraji horské vesničky Olešnice v Orlických horách. Přímo u sjezdovky Hartman.

Ceník

Cena za jednu noc až pro pět osob s ohledem na délku pobytu a dané období.

Víkendový pobyt Kč / noc
Zimní sezona – 25.12 – 31.3 2800
Letní prázdniny (červenec, srpen) 2500
Ostatní období (1.4.-30.6, 1.9.-24.12.) 2200
3 a více nocí Kč / noc
Zimní sezona – 25.12 – 31.3 2600
Letní prázdniny (červenec, srpen) 2300
Silvestrovský pobyt (min. 5 nocí) 4100
Ostatní období (1.4.-30.6, 1.9.-24.12.) 1900

Cena pobytu v apartmánech zahrnuje:

 • Lůžkoviny, ručníky, osušky, Wifi připojení, spotřebu energií, místní poplatky a DPH.
  Ubytovaní obdrží poukaz na 10% slevu ve Ski areálu Hartman (platí pro služby SKI – jízdné a půjčovny .
 • K ceně pobytu bude vždy účtováno 500 Kč za závěrečný úklid apartmánu.

Cena pobytu v apartmánech nezahrnuje:

 • Domácí zvíře / pobyt = 500 Kč
 • Přistýlka / noc = 200 Kč
 • Závěrečný úklid apartmánu = 500 Kč

Možnosti ubytování

Areál Hartman je součástí krásné přírody Orlických hor s horskými loukami, hlubokými lesy a potůčky schovanými v kapradí. Jsou zde lesní paseky s borůvčím a s brusinkami. Naleznete zde božský klid s minimem turistů, žulové balvany s lišejníky přímo u apartmánů. Ideální místo pro odpočinek z ruchu měst. Najdete tu místa, kde na svých toulkách nepotkáte živou duši. Meditace spojená s houbařením, běhání ve volné přírodě, cyklistika. V zimě potom výlety na běžkách, anebo se můžete prohánět na sjezdovkách přímo u apartmánů. Areál je mimo dohlednou civilizaci, ale přesto přijedete až k apartmánům a do vesničky Olešnice je to pět minut chůze. Olešnice v Orlických horách má mizivou kriminalitu, nebudete obtěžováni nepřizpůsobivými občany, opilci a hlukem civilizace. Orlické hory jsou zapomenutým rájem. Ubytováni budete ve výšce 650m n.m. Luxus, který jinde nenajdete. Na vrchu sjezdovky je budována 26m vysoká rozhledna, kde najdete fantastický výhled na Krkonoše, Hradecko a Orlické hory.

Nově vybudované apartmánové domky nabízí soukromí a skvělou polohu přímo u sjezdovky. V každém apartmánu je vybavená kuchyňka, koupelna, obývací pokoj, ložnice a terasa. WiFi připojení a vlastní parkoviště.

Pro ubytované hosty v apartmánech je k dispozici v budově Ski areálu (200 m od apartmánů) velká společenská místnost se sociálním zázemím a dětským koutkem (vyobrazení v sekci restaurace). Můžete využít pingpongového stolu, velkoplošné televize, venkovního ohniště, případně dalších her. Bezplatné zapůjčení grilu. Možnost zapůjčení horských kol.