Ski areál Hartman

Virtuální prohlídka

SKI areál je mimo provoz Nabízím možnost pronájmu SKI areálu na zimní sezonu včetně techniky.

Možnost odkoupení celého areálu s hotelem, apartmány a se spodním objektem, který je částečně zrekonstruovaný včetně techniky. Zde je možné zrekonstruovat min. 40 pokojů, velikou společenskou místnost a prostornou kuchyň. Ubytování pro školy apod. ( 100 lůžek ).

SKI areál je vzdálen od Náchoda, Nového Města nad Metují a Dobrušky cca 15 km. Parkoviště je zdarma. Náš areál leží v Olešnice v Orlických horách kousek od náměstí za kostelem, spodní část 600 m n.m. a vrchní 711 m n.m. Naše začátky. Byli jsme i v ČT Zprávách:  

Sjezdové tratě pro začátečníky i náročné lyžaře

 • Čtyři vleky, dvoukotvový, poma a dva dětské ( Leitner 1200 os./hod. , poma 600 os./hod. )
 • Mimořádně široké sjezdovky
 • Tři obtížnosti tratí černá ( 500m ), červená ( 600 m ), modrá
 • ( 1050 m )
 • Dětské hřiště s dětským vlekem
 • Restaurace s prostorným dětským koutkem
 • Večerní lyžování s nadstandardním osvětlením navazuje přímo na denní lyžování.
 • Úschova lyží
 • Bezplatné parkoviště přímo u sjezdovek
 • Časový skipas dětí do 5 let v doprovodu rodiče zdarma
 • K celodenní permanentce horký nápoj jako dárek
Ukázka sjezdu po modré trati SKI areálu Hartman:

SKI půjčovna & SKI škola

V našem areálu v sezoně 2019/2020 bude nově otevřena půjčovna. Výuka je možná po dohodě. Dětský lyžařský vlek bude v provozu.

Otevírací doba

Po-Pá: 8:00 - 21:00
So: 7:00 - 21:00
Ne: Zavřeno

Možnosti ubytování

Areál Hartman je součástí krásné přírody Orlických hor s horskými loukami, hlubokými lesy a potůčky schovanými v kapradí. Jsou zde lesní paseky s borůvčím a s brusinkami. Naleznete zde božský klid s minimem turistů, žulové balvany s lišejníky přímo u apartmánů. Ideální místo pro odpočinek z ruchu měst. Najdete tu místa, kde na svých toulkách nepotkáte živou duši. Meditace spojená s houbařením, běhání ve volné přírodě, cyklistika. V zimě potom výlety na běžkách, anebo se můžete prohánět na sjezdovkách přímo u apartmánů. Areál je mimo dohlednou civilizaci, ale přesto přijedete až k apartmánům a do vesničky Olešnice je to pět minut chůze. Olešnice v Orlických horách má mizivou kriminalitu, nebudete obtěžováni nepřizpůsobivými občany, opilci a hlukem civilizace. Orlické hory jsou zapomenutým rájem. Ubytováni budete ve výšce 650m n.m. Luxus, který jinde nenajdete. Na vrchu sjezdovky je budována 26m vysoká rozhledna, kde najdete fantastický výhled na Krkonoše, Hradecko a Orlické hory.

Nově vybudované apartmánové domky nabízí soukromí a skvělou polohu přímo u sjezdovky. V každém apartmánu je vybavená kuchyňka, koupelna, obývací pokoj, ložnice a terasa. WiFi připojení a vlastní parkoviště.

Pro ubytované hosty v apartmánech je k dispozici v budově Ski areálu (200 m od apartmánů) velká společenská místnost se sociálním zázemím a dětským koutkem (vyobrazení v sekci restaurace). Můžete využít pingpongového stolu, velkoplošné televize, venkovního ohniště, případně dalších her. Bezplatné zapůjčení grilu. Možnost zapůjčení horských kol.