Poznejte krásu Orlických hor

SKi areál HARTMAN

Náš areál leží na okraji města Olešnice v Orlických horách, cca 15 km od Náchoda, Nového Města nad Metují a Dobrušky. Parkoviště je zdarma. Dispozice - 2 vleky (jednokotvový a dvoukotvový), mimořádně široké sjezdovky, tři obtížnosti (černá, červená, modrá), dětské hřiště s vlekem, restaurace s dětským koutkem, půjčovna a úschovna lyží, večerní lyžování, rodinné jízdné, slevy pro děti a seniory, děti do 5 let zdaqrma a k celodenní permanentce navíc horký nápoj jako dárek.

Více informací

Sněhové podmínky

Nabízíme Vám možnost pronájmu apartmánů nebo chalupy ve Rzech.

hartman@hartman.cz

Možnosti ubytování

Areál Hartman je součástí krásné přírody Orlických hor s horskými loukami, hlubokými lesy a potůčky schovanými v kapradí. Jsou zde lesní paseky s borůvčím a s brusinkami. Naleznete zde božský klid s minimem turistů, žulové balvany s lišejníky přímo u apartmánů. Ideální místo pro odpočinek z ruchu měst. Najdete tu místa, kde na svých toulkách nepotkáte živou duši. Meditace spojená s houbařením, běhání ve volné přírodě, cyklistika. V zimě potom výlety na běžkách, anebo se můžete prohánět na sjezdovkách přímo u apartmánů. Areál je mimo dohlednou civilizaci, ale přesto přijedete až k apartmánům a do vesničky Olešnice je to pět minut chůze. Olešnice v Orlických horách má mizivou kriminalitu, nebudete obtěžováni nepřizpůsobivými občany, opilci a hlukem civilizace. Orlické hory jsou zapomenutým rájem. Ubytováni budete ve výšce 650m n.m. Luxus, který jinde nenajdete. Na vrchu sjezdovky je budována 26m vysoká rozhledna, kde najdete fantastický výhled na Krkonoše, Hradecko a Orlické hory.

Nově vybudované apartmánové domky nabízí soukromí a skvělou polohu přímo u sjezdovky. V každém apartmánu je vybavená kuchyňka, koupelna, obývací pokoj, ložnice a terasa. WiFi připojení a vlastní parkoviště.

Pro ubytované hosty v apartmánech je k dispozici v budově Ski areálu (200 m od apartmánů) velká společenská místnost se sociálním zázemím a dětským koutkem (vyobrazení v sekci restaurace). Můžete využít pingpongového stolu, velkoplošné televize, venkovního ohniště, případně dalších her. Bezplatné zapůjčení grilu. Možnost zapůjčení horských kol.

Zajímavá místa v okolí