Wellness

Wellness je mimo provoz

Dopřejte si relax i aktivní odpočinek

WELLNESS A FITNESS SLUŽBY

VSTUP DO WELLNESS NUTNÉ REZERVOVAT PŘEDEM! Rezervace: tel +420 777 888 455, 603 481 879

email hotel@hartman.cz , hartman@hartman.cz

Hotelové wellness nabízí bazén, vířivku, finskou saunu, infrasaunu, solární louku a masáže. 

Veškeré wellness služby lze rezervovat i privátně, například s lahví sektu při svíčkách. Zažijete nestandardní zážitek, kdy celá wellness zóna může být jen a jen pro Vás.

Fitness je vybaveno posilovacími stroji, rotopedy, stepperem, veslovacím strojem a dalšími fitness doplňky, je zde také stolní fotbal a šipky. 

Služby jsou připraveny i pro neubytované hosty.

Předchozí rezervace nutná!
Tel  +420 777 888 455, 603 481 879 / hotel@hartman.cz

 

Virtuální prohlídka

 

Nabídka masáží

Klasická masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Klasická masáž způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži). Masáž působí i na soustavu nervovou. Lehce prováděná masáž má uklidňující účinky, zatímco rychlejší a důraznější masáž působí dráždivě a povzbudivě. Masáž podporuje hluboký spánek a předchází nespavosti, snižuje vysoký krevní tlak, povzbuzuje hluboké dýchání, čímž pomáhá v případě dýchacích obtíží a při stresu. Spouští také uvolňování neurohormonů „dobré nálady“, které zase stimulují obranyschopnost těla. Masáže působí nejen na tělo fyzické, ale současně ovlivňují i tělo emocionální, mentální a spirituální. Při masáži se vyrovnává energie jednotlivých energetických center (čaker) a dochází i k celkovému posílení aury člověka.

Doba trvání: 60 min. (záda) nebo 90 min. (celotělová).

Masáž lávovými kameny

Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo z lávových kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí  klid a harmonii. Tato masáž svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Lávové kameny mají silnou energetickou vibraci. Výborně akumulují teplo, dochází tak k regeneraci tkání. Masáž lávovými kameny zbavuje záda a klouby bolestí. Vyrovnávají energii v těle, prohřívají ho, a tím napomáhají detoxikaci organismu. Teplem, které uvolňují, pomáhají odstraňovat bloky na meridiánech a energie je tak rozprouděna. Je stimulován krevní oběh i lymfatický systém.

Doba trvání: 60 min. (záda) nebo 90 min. (celotělová).

Sportovní celotělová masáž

Sportovní masáž je vhodná zejména  u „amatérských“ sportovců, kdy udržuje tělo a svaly v takovém stavu, aby nedocházelo k poranění – natažení svalů. Masáž je díky svým hmatům razantnější než-li klasická masáž. Také využívá metod protahování problematických partií a stlačování bodů v tzv. energetických centrech. Působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách v dané části těla. Znovu obnovený tok energie vás uklidní a uvolní, odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje se očistný proces, detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla. Navozuje báječný pocit úlevy a relaxace. Dopřejte svému tělu tu správnou masáž po sportovním výkonu! Uvidíte jak se uleví vašim unaveným svalům. Jejím účinkem dochází i ke stimulaci metabolismu v organismu a jeho regeneraci. Dále pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat jej. 

Doba trvání: 90 – 120 min.

Thajská tradiční masáž 

Thajská masáž je především uvolnění energie, vyčištění mysli a je skvělá proti bolesti těla. Jedná se o starobylý preventivní lék, který pochází z Asie. Zahrnuje kombinaci akupresury, práci na energetických drahách a následná protažení podobná józe. Je to masáž tlaková, uvolňuje a protahuje svaly, klouby a páteř, přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Thajská masáž zvyšuje flexibilitu těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfatického systému, posiluje nervový systém a odstraňuje energetické blokády v těle. Od jiných masáží se liší například tím, že se nepoužívá masážní olej, místo stolu používá terapeut matraci. Je vhodná pro klienty všech věkových kategorií. Lze ji použít rovněž jako terapeutickou metodu při podpoře a rozvoji pohybového rozsahu.

Doba trvání: 90 – 120 min.

Thajská masáž – doporučení

  • Thajské masáže pomáhají doplnit aktivní životní styl
  • Thajské masáže jsou skvělé k zotavení po sportovní zátěži
  • Thajské masáže jsou vhodné pro regeneraci po dlouhodobé únavě
  • Thajská masáž není jenom práce s pohybovým aparátem ale také s energetickými kanály. Proto se doporučuje jako doplněk při léčení mnoha nemocí.