Apartmány Hartman

Užijte si maximální soukromí

Areál Hartman je součástí krásné přírody Orlických hor s horskými loukami, hlubokými lesy a potůčky schovanými v kapradí. Jsou zde lesní paseky s borůvčím a s brusinkami. Naleznete  zde božský klid s minimem turistů, žulové balvany s lišejníky přímo u apartmánů. Ideální místo pro odpočinek z ruchu měst. Najdete tu místa, kde na svých toulkách nepotkáte živou duši. Meditace spojená s houbařením, běhání ve volné přírodě, cyklistika. V zimě potom výlety na běžkách, anebo se můžete prohánět na sjezdovkách přímo u apartmánů. Areál je mimo dohlednou civilizaci, ale přesto přijedete až k apartmánům a do vesničky Olešnice je to pět minut chůze. Olešnice v Orlických horách má mizivou kriminalitu, nebudete obtěžováni nepřizpůsobivými občany, opilci  a hlukem civilizace. Orlické hory jsou zapomenutým rájem. Ubytováni budete ve výšce 650m n.m.  Luxus, který jinde nenajdete. Na vrchu sjezdovky je budována 26m vysoká rozhledna, kde najdete fantastický výhled na Krkonoše, Hradecko a Orlické hory.

Nově vybudované apartmánové domky 1+kk nebo 2+kk nabízí soukromí a skvělou polohu přímo u sjezdovky. V každém apartmánu je vybavená kuchyňka, koupelna, obývací pokoj, ložnice a terasa. WiFi připojení a vlastní parkoviště.

Pro ubytované hosty v apartmánech je k dispozici v budově Ski areálu (200 m od apartmánů) velká společenská místnost se sociálním zázemím a dětským koutkem (vyobrazení v sekci restaurace). Můžete využít pingpongového stolu, velkoplošné televize, venkovního ohniště, případně dalších her.  Bezplatné zapůjčení grilu. Možnost zapůjčení horských kol.

 

          ECO 50 m2                              LUX 50 m2             

Apartmán s výhledem na horystudio s výhldem na hory

                                              EXKLUSIVE 70 m2                          SKI 70 m2                

                                430B       

Popis apartmánů

Celková kapacita apartmánů je 15 osob.

Ložnice a pokoje:

Apartmán LUX   1+kk 50 m2 – 1x dvoulůžko + rozkládací pohovka ( dvojlůžko ). Max. 4 ubytované osoby. Nadstandartně vybavený pokoj. Terasa 12m2. Vchod na terasu z obývacího pokoje.

Apartmán ECO   2+kk 50 m2 – 1x dvoulůžko + 2x jednolůžko (patrová postel) + rozkládací pohovka v obývacím pokoji     ( jednolůžko ). Max. 5 ubytovaných osob. Terasa 12m2. Vchod na terasu z obývycího pokoje.

Apartmán EXKLUSIVE   2+kk 70 m2 – 1x dvoulůžko, 1x jednolůžko,1x rozkládací pohovka ( přistýlka)  + rozkládací pohovka v obývacím pokoji( dvojlůžko). Max. 6 ubytovaných osob. Terasa 20m2. Vchod na terasu výsuvnými prosklenými dveřmi jak z obývacího pokoje, tak z ložnice.

Apartmán SKI   2 + kk 70m2 – 1x 2 lůžko, 2×1 lůžko, 1x rozkládací pohovka v obývacím pokoji (dvojlůžko). Max. 6 ubytovaných osob. Apartmán nemá terasu.

Sociální zařízení: Umyvadlo včetně bidetové baterie a skříňky, podsvícené zrcadlo, WC, bojler, sprchový kout s termostatickou baterií a sprchou, vysoušeč vlasů, skříňka s úklidovými prostředky, topný žebřík.

Vytápění: Převážně podlahové vytápění, topný žebřík v koupelně. Apartmán 1+kk navíc topení infra a imitace krbu.

Doprava, parkování: Parkování přímo u apartmánů. Příjezdová cesta v zimě udržována posypem. V případě extrémních sněhových podmínek možnost parkování ve Ski areálu Hartman, odvoz zavazadel k apartmánu zajistíme zdarma.

Lokalita: Klidná a bezpečná lokalita na okraji horské vesničky Olešnice v Orlických horách. Přímo u sjezdovky Hartman.

Stravování

Apartmány mají vlastní vybavenou kuchyňku. Na náměstí 500 m od apartmánů je restaurace a hospoda u Anděla a hospoda Zámeček. Potraviny Kubík je vzdálen cca 900 m od objektu. V zimě je otevřena restaurace SKI Hartman.

Vybavení apartmánu

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (mikrovlná trouba, indukční deska, digestoř, lednička) a rychlovarnou konvicí. Základní sada nádobí a příborů. Jídelní stůl, židle/křesílka.

Virtuální prohlídka

LUX – Studio s výhledem na hory

 

Virtuální prohlídka

EXLUSIVE – Luxusní apartmán

 

Apartmán ECO

Apartmán ECO

Apartmán ECO

Apartmán Lux

Apartmán Lux

Apartmán Exclusive

Apartmán Exclusive

Apartmán Exclusive

Apartmán ECO

Apartmán Lux

Apartmán SKI

Apartmán SKI

Apartmán SKI

Apartmán SKI

Apartmán SKI

Apartmán SKI

Apartmán SKI

Apartmán SKI

Apartmán SKI